ČOKOLÁDOVÝ KRÉM BRÛLÉE


Chladný, měkký, sametový, bohatý lahodný čokoládový pudink, pokrytý křupavou karamelizovanou kůrkou. Ve srovnání s lahodným čokoládovým creme brûlée není o mnoho lepší. Toto prémiové jídlo je ve skutečnosti vytvořeno spolu s několika komponenty a podrobnými pokyny, jak zaručit, že vaše vlastní skončí mnohem lépe ve srovnání s těmi, které pocházejí z jídelny.

ČOKOLÁDOVÝ KRÉM BRÛLÉE

CO JE CHOCOLATE CREME BRULEE?

Crème brûlée, což je význam „spálené mléko“, je ve skutečnosti pudink, který je pokrytý karamelizovaným cukrem. Francouzské jídlo sahá až do počátku 18. století, avšak k návratu došlo v 80. letech 20. století. Tato tradiční pochoutka je ve skutečnosti poskytnuta shovívavou osnovou spolu s vylepšením lahodné čokolády.

Creme Brûlée je vlastně moje NEJOBLÍBENĚJŠÍ oblíbená pochoutka. Nicméně chápu, že určitě existují skutečně k dispozici takové, které si skutečně vybírají lahodnou čokoládovou pochoutku. Mám vlastně ideální službu – lahodné čokoládové creme brûlée. Můj manžel, stejně jako já, zpočátku našli tuto kombinaci v regionální jídelně – a popravdě řečeno – ve skutečnosti jsem nebyl ohromen. Chutnalo to jako želé dezert spolu s cukrovou krustou. Jsem zbrusu nový, mohl bych fungovat mnohem lépe. Vyndal jsem proto svůj vanilkový creme brûlée pokrm a vytvořil jsem pár úprav a tento bohatý lahodný čokoládový kousek ráje se skutečně zrodil.

 

CO POTŘEBUJI K VÝROBĚ ČOKOLÁDOVÉHO CREME BRULEE?

Výpis komponent je ve skutečnosti stručný. Budete vyžadovat:

vydatný krém na šlehání
kakaový prášek
polosladká lahodná čokoláda
vejce
cukr

 

ŘEKNĚTE MI, JAK NA TO!

Vytvoření creme brûlée není obtížné, ale potřebuje vychladnout – proto si jej připravte předem.

Ve velkém hrnci integrujte pleťovou vodu, lahodnou čokoládu a kakao.
Teplé přes středně vysoké teplo. Nepřetržité míchání směrem k integraci všech složek, jednoduše přenášení směrem k páře. Rezervujte směrem k úžasnému.
Na druhou stranu odlište bílky a žloutky. Zlikvidujte vaječné bílky, nebo je dokonce všechny zakonzervujte na frittatu.
Do velké mixovací nádoby vložte vaječné žloutky a cukr.
Pomocí příslušenství pro míchání na vašem stojanovém mixéru rozmixujte do světle nažloutlé barvy.
Postupně přidávejte vždy ½ hrnku lahodného čokoládového krému, dokud nebude účinně integrován.
Rozdělte těsto mezi ramekiny.
Umístěte do povrchového vaření jídla, stejně jako zahrňte posyp směrem k pánvi. Zatížení směrem k přibližně padesáti procentům směrem nahoru ramekiny. Vařte na 325 úrovních 40-45 minut. Zaostření bude jistě ve skutečnosti jiggové. Dovolit úžasné úplně. Přesuňte se směrem k lednici a chlaďte 4+ hod.
Před nabídkou cukru ve spreji kromě lahodného čokoládového pudinku.
Pomocí lampy na vaření rozmrazujte cukr pomocí kruhových pohybů. Proveďte okamžitě.

 

KARAMELIZACE POLEVA

V současné době jděte ven svůj nástroj. Díky této lucerně je snadné získat tuto pochoutku. Použití varné lucerny jemným kulatým pohybem jistě vytvoří na vašem pudinku ideální karamelizovanou kůrku. Můžete také snadno shromažďovat kamna na grilování, stejně jako pudink umístit na polici nejblíže k teplé po dobu asi 5 minut. V obou případech si s největší pravděpodobností budete přát dopřát si úžasný cukr, než začnete kopat dovnitř. Věřte mi – pokud to neuděláte – budete mít skutečně vyplazený jazyk!

 

JAKÝ CUKR JE NEJLEPŠÍ POUŽÍT NA KARAMELIZACE?

Extrémně skvělý cukr je pro Creme brûlée ve skutečnosti nejlepší, protože rychle taje. Poslední bod, po kterém toužíte, je ve skutečnosti kůrka, která obsahuje padesát procent padesát procent cukru a rozmražená. Extrémně velký cukr je ve skutečnosti v některých případech obtížné dosáhnout velkého, a proto si můžete snadno vytvořit svůj vlastní tím, že zamícháte rutinní krystalový cukr ve vašem mixéru nebo dokonce i pokrmového procesoru. Extrémně skvělý cukr ve skutečnosti NENÍ úplně stejný bod jako práškový cukr. Moučkový cukr creme brulée NEPOmůže.

 

DOKÁŽU TO PŘEDEM?

Pudinková část tohoto lahodného čokoládového Creme brûlée může být vytvořena předem. Pudink jistě vydrží asi 5x v lednici, ale budete chtít provést karmelizovanou cukrovou špičku těsně před nabídkou. Tato útulná kůrka je skutečně korunou tohoto konkrétního pochoutka.

 

UDĚLALI JSTE TENTO RECEPT?

Náš tým rád mluví s našimi návštěvníky! Pokud jste poté vyzkoušeli tyto lahodné čokoládové Creme Brûlées nebo dokonce každé jiné jídlo na blogu, nezapomeňte na cenu pokrmu a zanechte našemu týmu níže uvedenou poznámku. Můžete také snadno vyhovět našemu týmu na Twitteru a google, Twitteru, Instagramu a Pinterestu, abyste viděli přesně to, čím víc jsme!