Pain d’Epices – francouzský kořeněný chléb


Pain d’Epices – francouzský kořeněný chléb

Tradiční chléb s francouzskou příchutí, tento nepohodlí d’epices, je ve skutečnosti vytvořen společně s konvenční žitnou moukou a také hřejivou směsí mletých chutí slazených medem. Je to v podstatě perníkový dort!

Proč se našemu týmu líbí toto?

Toto jídlo pro chléb s francouzskou příchutí je ve skutečnosti velmi jednoduché a také extrémně rychlé na výdělek. Nevyžadují se žádné jedinečné komponenty nebo dokonce domácí zařízení, stejně jako nemusíte čekat na zvýšení.

Discomfort d’epices pokrm bere dort (promiňte zde slovní hříčku) za průhlednou voňavou lahodnost. K dispozici, že dvířka sporáku i náš tým zaručují vůni zázvoru, hřebíčku, skořice i muškátového oříšku, který jistě zatíží váš domov a posbírá i vaše bručení. Vezměte si kousek, potřete máslem a vystupte se sklenicí mléka nebo dokonce teplým oblíbeným pokrmem. Štěstí.

Co přesně je ve skutečnosti Discomfort d’epices?

Položili jste si někdy otázku, proč se perník ve skutečnosti obvykle peče jako sušenka, nikoli jako „chléb“? Nebo jste si dokonce neustále kladli otázku, jaký perník preferujete, jako kdyby to byl ve skutečnosti spíše perník? Účinně dnešní jídlo padá někde uprostřed.

Zatímco perníčky jsou ve skutečnosti často slazené melasou nebo dokonce zlatým sirupem, Discomfort d’epices se ve skutečnosti obvykle vyrábí spolu s žitnou moukou slazenou spolu s medem. To také radí našemu týmu trochu našeho Apple Cake Bochník, stejně jako Lemon Ricotta Cake.

Ke každému kousku přidejte trochu másla a kapku medu a dejte ho spolu s teplým oblíbeným pokrmem v neopatrné poledne. Přesně takový oblek vytvořený v ráji!

francouzský kořeněný chléb

Varianty

Chcete-li přidat krásný leštící prostředek na chuť chleba, vypořádejte se spolu s pomerančovým sirupem nebo dokonce marmeládou před vařením.
Běžnou mouku můžete snadno použít v tlačence, určitě to jen trochu změní strukturu i chuť, ale přesto by se měla připravit skvěle.
Pokud jste daleko od medu, můžete snadno alternativu spolu s javorovým sirupem nebo dokonce zlatým sirupem.

Potřebné materiály

1 1/2 hrnku žitné mouky
1 lžička mletého zázvoru
2 lžičky mletého hřebíčku
1 lžička mleté ​​skořice
1/2 lžičky mletého muškátového oříšku
2 lžička hydrogenuhličitanu sodného
1 lžička prášku na vaření
2/3 hrnku medu
1/4 hrnku mléka
3 lžíce cukru
1 vejce
2 hrnku másla změklé
1 vymačkejte sodík

Pokyny

Začněte předehřátím sporáku na 150˚C (300˚F), po tomto sběru pečicí pánev spolu se zprávou o vaření nebo dokonce olejem spolu s máslem.

Nechte svou žitnou mouku vyniknout přímo ve velké mixovací nádobě spolu s mletým zázvorem, hřebíčkem, skořicí a také muškátovým oříškem, práškem na vaření a nealkoholickým nápojem. Vložte med, poskytněte mu rychlé mixování spolu s lžící, poté mixujte pomocí přenosného šlehače nebo dokonce stojícího mixéru spolu s lopatkovým příslušenstvím za sníženou rychlost.
1 1/2 hrnku žitné mouky, 1 ČL mletého zázvoru, 1/2 ČL mletého hřebíčku, 1 ČL mleté ​​skořice, 1/2 ČL mletého muškátového oříšku, 1 ČL hydrogenuhličitanu sodného, ​​1 ČL prášku na vaření, 2/3 hrnku medu
Postupně postupně vmícháme odpovídající složky: mléko, cukr, vejce, změkčený sodík a máslo.
1/4 hrnku mléka, 3 lžíce cukru, 1 vejce, 1/2 hrnku másla, 1 vymačkaný sodík
Když je směs skutečně účinně integrována, vložte ji přímo do pánve na smažení. Pamatujte, že směrem k ravel vede spolu se zadní částí lžíce.
Vařte pětačtyřicet minut nebo dokonce tak dlouho, dokud se špejle zapíchnutá přímo do středu nezdá být čistá, poté si dopřejte voňavou lahodnost kousku nově připravené nepohody d’epices!